האם יש מחירון לקניית רכבים לפירוק?

כסף הוא הדלק המניע את גלגלי העולם. למעשה ניתן לומר כי כסף הוא הדבר החשוב ביותר בעולם והוא משפיע על הבריאות שלנו, על האושר שלנו, על ההרגשה שלנו, על הבית שבו אנחנו גרים ועל האוכל שאנו אוכלים. במסגרת זו אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להרוויח כמה שיותר כסף ולחשוב על האופציות הטובות ביותר להרוויח כסף. כך אנחנו צריכים להשקיע בעבודה שלנו אך בכך לא די. אנחנו צריכים לחשוב על דרכים נוספות להרוויח כסף כאשר אחת האופציות החכמות ביותר היא למכור את הרכב שלנו לפירוק. לצערנו אין דבר כזה מחירון לקניית רכבים לפירוק אך ניתן לומר כי רכב יכול להניב לכם כמה אלפי שקלים אם תשלחו אותו לפירוק וזה כמובן סכום יפה מאוד אשר יאפשר לכם להיות עשירים יותר.

מה הכללים מבחינת משרד התחבורה אם אתם רוצים לפרק את הרכב?

עליכם להבין כי הורדת רכב מן הכביש ושליחתו לפירוק הוא דבר חוקי לגמרי ואף המדינה מעודדת אותו בתמריצים כספיים במקרים מסוימים. אך שימו לב אם אתם רוצים להוריד את הרכב מן הכביש אתם צריכים ללכת למשרד התחבורה ולבטל את רישיון הרכב שלכם. רק בעל הרכב או מיופה כוח מטעמו יכולים לעשות זאת ועל כך יש לתת את הדעת לפני שאתם שולחים את הרכב לפירוק. שימו לב אם הרכב שלכם מעוקל או משועבד אזי לא ניתן לבטל את רישיון הרכב ואתם לא יכולים לפרק אותו. על כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים לפרק את הרכב שלכם ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

מה קורה עם הרכב שלי לא יכול לנסוע ואני רוצה לפרק אותו?

פעמים רבות רכבים ישנים או רכבים אשר עברו תאונה לא יכולים לנסוע וזה יוצר לנו בעיה כי אנחנו לא יכולים להגיע אל מגרש הפירוק. אם כן כאשר אתם הולכים לבחור מגרש פירוק באתר prk.co.il אנחנו מציעים לכם להבטיח כי הוא יציע לכם גרירה בחינם וכך אתם תוכלו להביא את הרכב אליו ולטפל בו בצורה הטובה ביותר שיש.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment