קניית רכבים ישנים – האם זה משתלם בכלל?

בשוטטות קלה ברשת ניתן למצוא אין ספור פרסומים על מגרשים לפירוק רכבים, על קונה רכבים לפירוק או שכנועים למכור רכב לפירוק. המטרה של כל אלה היא אחת, וזו לרכוש את הרכבים הישנים, אלה שכבר אינם ראויים לשימוש מכל סיבה שלא תהיה ולמחזר אותם. למחזר רכב, הווי אומר לפרק אותו לגורמים ולהשתמש בחלקיו לצרכים שונים.

מה אפשר לעשות עם רכב ישן?

רכב ישן הינו אוצר עבור קוני הרכבים לפירוק ועבור מגרשים לפירוק רכבים. אז מה אפשר לעשות אתו? אוהו, הרבה ואפילו הרבה מאוד. הדבר הראשון שעושים כאשר הרכב מגיע למגרש הוא כמובן לפרק אותו. יש לציין כי הרכב מגיע למגרש אחרי שהוא נבדק על ידי נציג של הקונה או על ידי הקונה בעצמו, כך שכשהוא מגיע אל המגרש, כבר יודעים בדיוק אילו חלקים תקינים, במה אפשר להשתמש ואילו מהם אפשר להעביר לגריטה. 

כמה משתלם לקנות רכב ישן?

 ובעיקר רכב ישן ולא תקין הינה רכישה שמחזירה את עצמה בהרבה. הרי את הרכב הזה לא מוכרים הלאה במחיר זהה לזה ששילמו עליו, אלא מפרקים אותו ומשתמשים בכל חלק בנפרד. בעת פירוק הרכב, מפרידים בין החלקים התקינים שלו – אשר אותם שומרים לצורך תיקון רכבים אחרים – לבין החלקים הלא תקינים אשר אותם שולחים לגריטה באתרי ברזל.

למה כדאי למכור רכב ישן?

גם לבעלי הרכבים זה יוצא משתלם בסופו של היום. הרי אין להם כל רווח מכך שהרכב עומד בחנייה ללא שימוש ומנגד, כאשר מוכרים אותו, הם מקבלים עליו סכום כסף נחמד שחבל להפסיד… כמו כן, מרוויחים גם סביבה נקייה יותר, כאשר אין רכבים ישנים שפולטים חומרים וגזים רעילים לאוויר

פרטים נוספים על קניית רכבים לפירוק באתר: http://pirukrehev.co.il/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment