האם כל אחד יכול לעסוק בנומרולוגיה

נומרולוגיה זהו תחום מיסטי שהעולם המדעי מקבל אותו בהרבה מאוד ספקנות. אך אלו העוסקים בנומרולוגיה נאחזים בה ומוכיחים לעולם שוב ושוב כי יש הרבה מעבר למספרים ולספרות.

קורס הנומורולוגיה של רמי שקלים  מלמד בדיוק את זה. כל מי שחפץ להכיר כלי לעבודה אישית, כלי שיקל עליו להבין את עצמו, את מהלכי החיים שלו ושל הסובבים אותו, פונה ללמוד ולהתמקצע בתחום.

למעשה עם הידע המקצועי ניתן בהחלט לצאת לעולם ולעסוק בנומרולוגיה.

מבין כל הנושאים המיסטיים שיש לנו בעולם, נדמה כי הנומרולוגיה עדיין לא זוכה לאהדה המגיעה לה. מדובר בתחום שנראית לרבים כתמוהה מעט.

הוא מזכיר מעט את נושא האסטרולוגיה אך זאת ללא העצמים הפיזיים אשר מקושרים לעניין. הנומרולוגים טוענים כי למספרים ישנה השלכה רבה על החיים שלנו, זאת בניגוד לדעה המדעית אשר נוהגת ללגלג על התורות המיסטיות הללו ולהתייחס אליהם כאל אמונה טפלה.

הנומרולוגיה עוזרת לתכנן את החיים

על פי תורת הנומרולוגיה ניתן להחליט באופן מושכל מה יהיו ההחלטות הגורליות שלנו בחיים. כך למשל נוכל לבחור את תאריך החתונה שלנו, את התאריך לפתיחת העסק, בחירת שמות לתינוקות, בחירת בן זוג מתאים, בחירה בבית ובמספר בית ואפילו בחירה במספר המכונית.

גם בתחום הנומרולוגיה ישנם חילוקי דעות וגישות שונות. כל אחד מייחס תורות אחרות והבנות אחרות למספרים השונים.

כך למשל יהיו נומרולוגים כמו רמי שקלים שימליצו על החלפת מספר הבית כמענה לבעיות בשלום בית.

יהיו כאלה אשר ידעו להצביע על קשר ברור בין מספר הרישוי של המכונית לבין היקלעותה לתאונת דרכים.

כך גם עם החלפת מספר החשבון בבנק.

ישנם עוד הרבה מאוד דוגמאות ועל כל אחת מהן ישנם חילוקי דעות מצד אנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום.

אז מהי הנומרולוגיה הנכונה?

אז נכון שיש הרבה מאוד שיטות. אך בכל זאת ישנו הבסיס והוא משותף לכולם. כאשר אדם לומד להכיר את הבסיס הוא יוכל ללמוד על השיטות השונות ולהבין מהי השיטה המתאימה לו.

מחקרים רבים שכבר חקרו את השיטה הובילו לידע מוצק אשר כל אחד יכול ללמוד ולהכיר ואף לעסוק בתחום.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment