שמאי רכב בתל אביב

מי שגר או עובד בתל אביב, כבר יודע כי מדובר באחת הערים הסאונות בארץ בהן מתרחשות כל יום תאונות דרכים, החל מהתנגשות קלה של פגוש אל פגוש, עד למקרים בהם המכונית ניזוקה עד מצב של "טוטלוס" – הלוא הוא נזק שהשבית את המכונית לגמרי.

במקרים כאלה של תאונה דרכים, חשוב לאתר שמאי בתל אביב שיהיה איש מקצוע טוב ומיומן, כמו גם כזה יוכל להגיע במהירות למקום התאונה. שמאי רכב טוב בתל אביב, ידע להעריך את שווי הנזק שנגרם למכונית, ומתוך כך יאפשר לכם פיצוי הולם לנזק שנגרם למכונית מחברת הביטוח.

אבל מה עושים כאשר הביטוח מסרב לפצות?

מי שיש לו ביטוח רכב, בוודאי סומך על החברה כי היא תעמוד לצדו בעת תאונת דרכים ותפצה אותו על נזקים שנגרמו לרכב, או לו עצמו. עם זאת ולמרות שישנן בארץ לא מעט חברות ביטוח טובות – עדיין קיימים אנשים שטוענים כי הם לא קיבלו את הפיצוי הדרוש שיכסה נזקים לרכב. במקרה כזה מומלץ לפנות אל חברת 'קל-גד שמאים' אשר עובדת עם חברות ביטוח, כמו גם עם לקוחות פרטיים, ובכך יכולה לסייע לכם בעת תאונה.

כיצד תוכלו להיעזר בשירותים של קל גד שמאים?

במידה ועברתם תאונת דרכים וכעת אתם צריכים להגיש דוח אל חברת הביטוח אודות הנזקים שנגרמו לרכב – פנו אלינו עכשיו! ואנו נפעל במהירות כדי להעניק לכם שירות מושלם.

לחברתנו שמאי רכב בתל אביב אשר יגיעו תוך 3 שעות מרגע הפנייה לבדוק את הרכב. השמאי שיגיע למקום, יגיש דוח מהיר ויסודי אודות הנזקים שנגרמו למכונית, תוך שאנשי השירות שלנו ילוו אתכם מרגע הפנייה, עד לקבל הפיצוי מחברת הביטוח. בכך תוכלו כבר עכשיו להתמודד טוב יותר עם ההליך, ולקבל את הפיצוי ההולם ביותר עבור הנזקים שנגרמו לרכבכם.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment