טבעות אירוסין מיוחדות בעיצוב אישי

אם אתה מעוניין להציע לאשה שאתה אוהב אירוסין, ולבשר לה שבחרת בה כזו שתצעד אתך את הדרך אל האופק, אתה רוצה שתהיה באמתחתך טבעת מיוחדת באותה מידה. הרגע הזה, שבו שניכם מחליטים שאתם אכן קושרים את גורלכם יחד, הוא רגע שאין לו תחליף ושחשוב לעשותו מיוחד בכל דרך שיש בנמצא. אחת הדרכים להפוך את הרגע הזה לרגע ייחודי שעוד לא קרה, הוא להפוך את הטבעת שאתה מגיש לארוסתך לעתיד, לטבעת שעוד לא נראתה בשום מקום אחר, טבעת שאתה עיצבת באופן אישי לה.

שיבוץ יהלומים בטבעות נישואין באופן אישי

העיצובים שלנו הם תמיד יוצאים מגדר הרגיל, ורמת הגימור והאיכות של הטבעות, תמיד תהיה גבוהה ביותר. אך כשאתה בוחר את העיצוב באופן אישי, אין ערך שמחליף את כוונת הלב שלך בטבעת, וזה יקר מפז. אמירה אישית זו, היא אמירה שנשארת אחרי זה אתכם לכל חייכם, אז שווה להשקיע בה מעבר לרגיל.

כדי לשבץ טבעות ביהלומים, באופן אישי, אנחנו נקבע פגישה מסודרת, עם איש מקצוע מטעמנו ואתך, שם נערוך מסמך שיכיל את כל השאיפות והרצונות שלך מאותה טבעת מתכת יקרת ערך, גם רגשית וגם חומרית. את האבנים נבחר בהתאם לתקציב כמובן, וישנו מגוון רחב כך שאין מה לדאוג.  אתה תוכל למצוא בדיוק את האבן שלכם. לאחר התהליך של הבחירה, תקבל סקיצה אל המחשב, שם תוכל לראות את הטבעת העתידית ולתת תיקונים במידת הצורך. לאחר האישור, הסקיצה של הטבעת תעבור לתהליך הייצור, ושם ניצק את המתכת היקרה, בדיוק בדרך שבה רצית, יחד עם גימור וחריטה מותאמים לפי ההזמנה.

הצטרפו אל קהל לקוחותינו הגדול

מאור תכשיטים היא חברה בבורסת היהלומים הבלגית משנת 1972, ומאז אנחנו מעצבים ומכינים טבעות אירוסין מיוחדות לקהל גדול של לקוחות מרוצים, שמאז כבר בוודאי הפכו לסבים וסבתות מאושרים באותה דרך. הצטרף אלינו ועצב טבעת משלך, כזו שלא תשאיר לה אפשרות אחרת מלבד להסכים. בכל פעם שתביטו בטבעת, תזכרו ברגע המיוחד ההוא.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment