קייטרינג חלבי בבאר שבע

קאנאפס – אירוח כיד המלך

קאנאפס היא חברת קייטרינג בפריסה ארצית, ועכשיו היא גולת הכותרת של קייטרינג חלבי בבאר שבע. אתר קאנאפס מאפשר לך להנות מכל העולמות באירוע שלך, ולהגיש לאורחים את האוכל הטעים ביותר, תוך כדי שאתה מבלה איתם את זמנך ומארח אותם כיד המלך. אנחנו נדאג לכיבוד, אתה תדאג להיות במרכז העניינים.

מגשי האירוח שלנו, הופכים כל אירוע לאירוע צבעוני ומלא חיים וטעם כמובן מגשי אוכל מגוונים, מעולם גורמה אוריינטלי, שמאפשר לך ולאורחים שלך, להנות משילוב טעמים מנצח, ואפשרויות שבודאי ימצאו את דרכן, אל כל אחד ממכם.

מגשי אירוח לחגים ואירועים לציון

מגשי האירוח של קאנאפיס – קייטרינג חלבי בבאר שבע, מתאימים הן לאירועים מיוחדים לכם והן לאירועים וחגים, שנהוג לציין במאכלים מסוימים וחגיגיים. מגשים לשבועות עם גבינות משובחות וירקות המקשטים בפאר את המגש, מגשי ראש השנה, מגשים לפסח, עם כל הדגשים והניואנסים הקטנים, שיהפכו את המגש שלך לארוחה.

כמובן שאנחנו חוגגים ביחד אתכם את האירועים שחשוב לכם לציין באופן ייחודי, כמו חתונות, בר ובת מצוות, בריתות, ימי הולדת חגיגיים וציון אירועים מיוחדים לכם. אנחנו אתכם בכל רגע שתבחרו, עם המגשים המופלאים שלנו, עמוסי השפע, כדי לחגוג לכם את הטוב ביותר.

>>> קראו גם: מגשי אירוח: בשרי, חלבי או טבעוני?

מה מאפשר קייטרינג חלבי?

בבאר שבע, כבכל עיר גדולה, אנחנו עדים לתרבות המזון הבשרי והנפוץ יותר עד כה. קאנאפיס מציעה לכם להנות מאירוע צמחוני או טבעוני, או להוסיף אל הכיבוד הכללי, גם מגוון אפשרויות צמחוניות או טבעוניות, למי שרוצה לשלב בין הבשר ובין קאנאפיס.

מגשים צמחוניים או טבעוניים מכילים שפע של ירקות מכל הסוגים, בכל צורות ההכנה, גבינות, אגוזים וזרעים, קטניות ומאפים. כל אלו יכולים להיות ללא גלוטן, או אם תרצו כמובן, מבצק חיטה איכותי. חשו לנו שחומרי הגלם יהיו איכותיים ואנחנו לא מתפשרים מלתת לכם את הטוב ביותר.

מגשי האירוח שלנו כוללים כמובן גם את המגשים המתוקים, ואנחנו מתמחים בכל הקינוחים שאפשר לדמיין בחלומות הפרועים ביותר.

קאנאפיס מציעה לכם להיות אתם, ולתת לנו לפנק אתכם, ואת האורחים שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment