מזרן לטקס? ויסקו? קפיצים? מה ההבדל בין כל סוגי המזרנים הקיימים

על מה אתם ישנים? אם אתם לא ממש יודעים את התשובה כנראה שהרבה זמן לא התעסקתם עם מזרנים ובטח גם לא רכשתם לאחרונה מזרן חדש לעצמכם. כל מי שנחשף לעולם המזרנים יודע ומכיר את השמות הבולטים ואת האפשרויות הקיימות על יתרונותיהם וחסרונותיהם. אך לטובת מי שלא ממש מכיר ויודע, אנחנו כאן על מנת להגדיר את סוגי המזרנים הבולטים בשוק.

כשם שפרצופיהם שונים, כך דעותיהם שונות. כולנו מכירים את ממרת חז"ל המצביעה על ההבדלים בין אדם לאדם, ההבדלים הטבעיים הן במראה והן בדעות. אז אם כך זה בשני התחומים הנזכרים, נדמה כי אנחנו יכולים להוסיף גם את תחום המזרונים. גם כאן ישנן דעות לכל הכיוונים כאשר כל אחד אוהב מזרן מסוג מסוים ולא מה שנוח לי יהיה בהכרח נוח לזולתי. בדיוק לכן יש לנו כיום הרבה מאוד אפשרויות ואלו מעמידות בפנינו את היכולת להתאים לעצמנו את המזרן שיענה על הצרכים שלנו.

מזרן ויסקו

מזרני ויסקו אלו הם מזרנים מהדור החדש. מדובר במזרנים נוחים במיוחד המציעים לכל אחד את המענה המושלם. מזרני ויסקו מציעים פיזור מושלם של משקל הגוף על גבי המזרן כך הגוף מקבל את מלוא התמיכה. המזרן אף 'זוכר' את מבנה הגוף של האדם הישן עליו והוא מצאים את עצמו אליו. כך למעשה מדובר במענה מושלם מבחינת נוחיות לגוף ותמיכה מרבית בזמן השינה.

מזרן קפיצים

עד לפני שנים לא רבות היו מזרני הקפיצים המזרנים הכי פופולאריים וגם הכי מבוקשים. היו אלו מזרנים נוחים מאוד וגם מעניקים תמיכה טובה מאוד ולמעשה מדובר היה במזרן שגם אורתופדים המליצו עליהם בכל פה. אך עם השנים התברר כי המזרנים הללו לא באמת מצליחות להישמר היטב לאורך זמן. הקפיצים איכשהו נשחקים, הם כבר לא אלסטיים כפי שהיו ונוצרים במזרון שקעים שלא חוזרים לעצמם גם אחרי שהאדם קם משנתו.

מזרן לטקס

מזרני לטקס מהווים אף הם אופציה טובה ורבים בוחרים דווקא בהם בגלל היתרונות של הלטקס שהיו ועדיין נשארו כפי שהם.

הנכון ביותר הוא להתאים את המוצר ללקוח. כי לכל אחד המזרון המושלם שלו.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment