מחירי מיכלי דולב

מיכלי דולב הם סוג של מיכל רב פעמי, מודולרי. הם משמשים להובלת סחורות וחומרים במגוון תעשיות. הם עמידים וחזקים, כך שניתן להשתמש בהם למגוון מטרות. הדרישה ממיכלי דולב היא שהם חייבים להיות ניתנים למיחזור ושימוש חוזר. המיכלים עשויים מפלסטיק, כך שהם יכולים לעבור תהליך מיחזור. הם גם קלים לפרק ולהרכיב אותם מחדש, מה שהופך אותם לאופציה מצוינת עבור אנשים שרוכשים אותם בכמויות גדולות.

ניתן לערום את המכולות זו על גבי זו כדי לחסוך במקום במהלך ההובלה. הסיבה לכך היא שיש להם גודל סטנדרטי מה שאומר שניתן להעמיס אותם בקלות על משאיות או ספינות. המיכלים לשימוש חוזר הם גם חסכוניים מאוד, כלומר יחסכו לחברה כסף בטווח הארוך.

בימינו חברות תעשייתיות שוכרות מיכלי דולב לאחסון ושינוע חומרי גלם שונים

הם יכולים לשכור את המכולות לפרק זמן קצר, בהתאם לצרכיהם. . לדוגמה, חברות בנייה שוכרות מכולות לאחסון חומרים עודפים עד שימצאו קונה. יצרני מוצרים ומיכלי פלסטיק שוכרים מכולות לאחסון חומרי גלם המשמשים בייצור. את המכולות יכולים לשכור גם אנשים שאין להם מקום לאחסן את החפצים שלהם וגם סטודנטים ואנשי צבא.

מחיר מיכלי דולב לתעשייה תלוי במספר גורמים לרבות גודל, צורה, סוג החומר והכמות הנרכשת. המחיר גם משתנה בהתאם לאם אתה קונה בכמויות גדולות או לא, מכיוון שחברות שרוכשות כמויות גדולות זוכות לרוב להנחות על ההזמנות שלהן שיכולות להביא לחיסכון גדול במיוחד. גודל החברה וכמות הרכישה הם שני גורמים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר מכולה מטוס לתעשייה. רכישה בכמויות פירושה שאתה יכול לחסוך כסף, אבל אתה עלול גם להסתיים עם מספר מיכלים עודפים שאולי לא יהיו שמישים עבור הפרויקט שלך.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment