הדברת תיקן גרמני ותיקן אמריקאי – 3 טיפים חשובים

אז מהו בעצם תיקן גרמני ותיקן אמריקאי? תודה ששאלתם.. לפני שאפרט כדאי שתדעו רק שתיקן הוא ג'וק קטן כשגוון הצבע שלו משתנה מאחד לשני ועל כן הוא מקבל את שמו שדוגמת תיקן אמריקאי ותיקן גרמני.

הדברת תיקן גרמני ותיקן אמריקאי – 3 טיפים חשובים

לפני שנביא לפניכם 3 טיפים חשובים על אופן פעולות ההדברה על תיקן אמריקאי ותיקן גרמני, כדאי שנגע קודם בשאלה: מהו בכלל התיקן הזה, ששמו כה מוזר לנו והוא עוד מתחלק בין העמים ככזה המשתייך לגרמני ולזה האמריקאי, למדע נוסף.

תיקן גרמני

ובכן, תיקן גרמני הוא ג’וק קטן, כאשר הבוגר מגיע לגודל מרבי של 2.5 ס”מ אורך ו – 0.3 ס”מ רוחב, וצבע הבוגר הינו חום בהיר ואילו דרגות הביניים קרובות יותר לגוון השחור.

תיקן אמריקאי

ומהו תיקן אמריקאי אתם וודאי שואלים? ובכן, תיקן אמריקאי, הינו ג’וק גדול, כשברוב המקרים הבוגר מגיע ל – 4 – 5 ס”מ אורך ורוחב של 1-1.5 ס”מ. צבעו לרוב יהיה חום כהה ולאנשים רבים הוא יזכיר בצורתו וצבעו את צבע התמר (הפרי).

הדברת תיקן גרמני ותיקן אמריקאי – 3 טיפים חשובים

  • כאשר אנו מדבירים תיקן אמריקאי, כדאי שנשים לב לאופן הריסוס במקומות שאנו חושבים ששם הם קיימים כי אם המצב אינו כך, ריסוס זה יכול להזיק למקום בו אתם מרססים ולכן, בדיקה מעמיקה תעזור ותייעל את אופן ריסוס שלכם.
  • כדאי לזהות לפני האם מדובר בתיקן אמריקאי או שאולי יהיה זה תיקן גרמני משום שאופן הריסוס והתפעול בשני המקרים הללו הוא שונה מאחד לשני כמו שהדברת דבורים וצרעות שונה מהדברה שכזו. לכן, בדיקה קטנה לזיהוי סוג הבעיה, תסייע רבות גם בבחירת סוג ההדברה שיהיה עליכם להשתמש בה.
  • ריסוס מקצועי! – אל תתפשרו על אופן הריסוס כדי שזה יהיה מקצועי ולא חובבני. ריסוס במקומות העלולים להחזיק טפילים ויתושים ומזיקים אחרים, כדאי שיעשה באופן מקצועי בכדי שדבר זה לא ישנה ויחזור כמה ימים מהריסוס. תנו זאת לאדם מקצועי, שיבצע אותה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment