רכישת ביטוח בריאות לעובדים לעומת ביטוח פרטי

בתור מנהלי עסקים כולנו יודעים לומר שאנחנו אחראים לא רק לכך שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה ויבצעו את המשימות שלהם על הצד הטוב ביותר, אלא עלינו לדאוג להם גם לתנאים טובים. זה אומר שנרצה לשלם להם שכר הוגן אך מעבר לכך, נרצה גם לדאוג עבורם לפנסיה ולכל הביטוחים הנדרשים. כאשר מדברים על רכישת ביטוחים קולקטיביים ביטוחי בריאות לעובדים לעומת ביטוח פרטי רואים שאחד מההבדלים המהותיים ביותר זה המחיר ולכן, אם גם אתם מתעניינים בנושא הזה עבור העובדים שלכם, אתם לא באמת צריכים לחשוש מראש מהעלות.

ככל שהקבוצה גדולה יותר כך המחיר יורד

כאשר אדם פרטי מגיע ומבקש לעשות ביטוח בריאות הוא יתקבל בדרך כלל במחירים מאוד גבוהים. לעומת זאת, ארגון מסוים של עובדים, קבוצה או חברה – תמיד יקבלו הצעות נמוכות יותר כי יש כאן עיקרון קיבוצי. לכן חשוב שתבדקו לכמה מהעובדים שלכם אתם רוצים לעשות ביטוח כזה, על איזה פרק זמן מדובר ומהם כל שאר הנתונים שיכולים להיות רלוונטיים, כמו לדוגמא, הגיל וכדומה. כל הפרטים הללו יכולים להשפיע על ההצעה הסופית שתקבלו אך באופן כללי אתם יכולים להיות בטוחים שהמחיר הסופי יהיה נמוך לעומת ההצעה שהייתם מקבלים עבור כל עובד בנפרד.

לאיזו חברת ביטוח כדאי לכם לפנות?

כמובן שעוד נתון שיכול להשפיע על תחום כמו רכישת ביטוח בריאות לעובדים לעומת ביטוח פרטי זו השאלה לאיזו חברה פונים. זה שיש היום לא מעט חברות ביטוח בישראל זה טוב ויפה אך בסופו של דבר, לכל חברה יש הצעות אחרות לתת לכם. לכן, במידה וגם אתם תוהים לגבי העניין הזה חשוב לדעת: בהחלט מומלץ לעשות השוואה של מחירים. חברות ביטוח שונות אומנם גם מציעות פוליסות מגוונות ולכן בסופו של דבר, יש משמעות לבדיקות המעמיקות בנושא. מה כולל ביטוח הבריאות? איזה סעיפים יש בו והאם, לדוגמא, הוא כולל גם את הביטוח השיניים או שזה עוד ביטוח שצריך לעשות בנפרד? שווה להתעמק בדברים ולבחור עבור העובדים שלכם את ביטוח הבריאות הכי טובים שיש.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment