בתים למכירה בקרית אונו – האם נכון לקנות בתקופת הפוסט קורונה?

אמנם מאמר זה מתייחס לנכסים למכירה בקריית אונו בתקופת הפוסט קורונה, אולם מאז שהיינו בטוחים שהמדינה נקייה מהווירוס, הוא חזר ובגדול. יותר נכון לומר שלא מעט ישראלים נמצאים בפוסט טראומה. אך נשאלת השאלה: האם נכון לקנות בתים למכירה בתקופה זו?

מכירת בתים למרות הקורונה

מסתבר שדווקא בתקופה הזו, מומלץ לקנות בתים בקרית אונו או ביישובים אחרים, אמנם קיימת השפעה על משרדי התיווך, אולם אנשים ממשיכים לקנות נכסים אפילו במחירים גבוהים. 

מה קרה למתווכים?

בהחלט ניתן לומר כי זוהי לא תקופת הזוהר של המתווכים, אולם רבים הם האנשים הפונים למשרדי תיווך בכדי לקנות בתים בקריית אונו, וישנם גם אנשים הרוכשים בתים היישר מהקבלן. ייתכן וזה ישמע תמוה, שכן רמת חייהם של אזרחים רבים ירדה במהלך השתוללות הווירוס, אך המציאות מצביעה על כך שאנשים ממשיכים לקנות דירות ללא קשר לווירוס.

לא חייבים להיפגש פרונטלית עם המתווך

כיום, ובאמצעות טכנולוגיות מתקדמות, תוכלו ליצור קשר עם מתווכים באמצעות הזום, אין ספק כי הטכנולוגיות החדישות יסייעו לכם לקנות בתים בקריית אונו.

ניתן לבצע סיורים באמצעות הזום בבתים המועמדים למכירה, ודווקא בעת המשבר הנוכחי מכירי הדירות לא ירדו ואם כן אז לא בצורה דרסטית, כך שאין שינוי מהותי של ממש. אנשים שתכננו לקנות בית בקרית אונו עוד טרם תקופת הקורונה, סביר להניח שלא שינו את דעתם, וכך גם לגבי המוכרים.

משרד תיווך מומלץ

מכיוון שבכל זאת אנשים מעוניינים לקנות דירות בקרית אונו,  מומלץ לפנות למשרד תיווך מוביל (תוכלו לפנות לשמואל צדוק בלינק), הפועל ביושרה ושקיפות מול הלקוחות, האינטרסים שלו הם גם האינטרסים שלכם, רק איש תיווך שניתן לסמוך עליו יסביר לכם מהי המשמעות של קניית דירות דווקא עכשיו.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment