כמה כסף מקבלים על צפיות ביוטיוב?

אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור הכנסה פסיבית באמצעות האינטרנט היא באמצעות יוטיוב. יש שיאמרו שהיא גם הדרך המהנה ביותר. מי לא אוהב לצלם סרטונים? לראות כמה אנשים צפו והגיבו לו ולייצר עוד ועוד סרטונים כדי להתפרסם? יש אנשים שלוקחים את זה כמה צעדים קדימה, הופכים את זה למקצוע ומשקיעים לא מעט בהפקת הסרטונים שלהם ולא מעט מחשבה מאחורי כל משפט, סצנה וסרטון המופק ומועלה לערוץ. יש המשתמשים בערוץ היוטיוב כערוץ טלוויזיה פרטי – רק דיגיטלי – ערוץ משלנו באינטרנט ומעלים אליו סרטונים בימים קבועים ובשעות קבועות כפי שאנו מרגילים את הצופים שלנו. כשהסרטונים שלנו הופכים להיות פופולריים ניתן בהחלט להרוויח מהם כסף.

איך מרוויחים כסף מיוטיוב?

יש כמה דרכים להרוויח כסף מהסרטונים שלכם ביוטיוב. הדרך העיקרית היא באמצעות פרסומות של גוגל אדס. מערכת זו מציגה פרסומות של בעלי עסקים בכל התחומים, המקימים קמפיין ממומן בגוגל. דרך המערכת ניתן להגדיר גם שהמודעות יופיעו ביוטיוב. יש גם פרסומות וידיאו שניתן לקדם אותם למעשה באמצעות יוטיוב ולא בדרך אחרת בגוגל. הפרסומות הללו מזכות את יוצרי הסרטונים בתמלוגים לפי אלף הופעות של המודעות (אלף צפיות בסרטון שלכם) וככל שאחוז ההקלקה על הפרסומת יהיה גבוה יותר ככה ניתן יהיה להרוויח יותר בדרך כלל. 

כמה ניתן להרוויח מצפיות ביוטיוב?

בגדול המספרים אומרים בין דולר ל8 דולר לכל אלף צפיות, כאשר בדרך כלל יהיה מדובר בדולר עד 2 דולר לכל אלף צפיות. יוטיוברים מפורסמים עם מיליוני צפיות בחודש עושים הרבה מאוד כסף ביוטיוב הן מפרסומות והן בדרכים נוספות. מרבית היוטיוברים לא מרוויחים מספיק כסף אבל יוטיוברים טובים בהחלט יכולים להתפרנס מזה.

באילו דרכים נוספות ניתן להגדיל את הרווחים?

יוטיוברים עם מנויים רבים והרבה צפיות יכולים להכניס לא מעט כסף משיווק שותפים ואפילו המלצות על מוצרים. קוראים לזה מודעות ספונסר אם תרצו. לדוגמה: יוטיובר המדבר על אורח חיים בריא ותזונה נכונה יכול בקלות לשווק אינספור מוצרי מזון שרוצים למתג אותם כמוצרים בריאים או חיוניים לתזונה היומית שלנו וישלמו לא מעט כסף לאותו יוטיובר כדי לקדם את המוצרים שלהם.

מעוניינים לשמוע עוד? היכנסו לאתר https://onlineasset.co.il/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment