כיצד מקבלים החזר מס בלי כאב ראש?

מס הכנסה זה אחד הדברים המעיקים ביותר שכל אזרח שעובד חייב לשלם בכל מדינה מפותחת ומתוקנת, אך יוצא לפעמים שאנחנו משלמים הרבה יותר גבוה ממה שאנחנו אמורים בפועל לשלם. מס הכנסה זה בעצם המס העיקרי שנלקח מכל אדם עובד ונועד להיכנס לקופת המדינה כדי שהממשלה ומוסדות המדינה יוכלו לתפקד, להעביר תקציבים ולנהל את המדינה בצורה מתוקנת. אמנם, במשך שנים רבות הצטברו בקופת המדינה המון כספים שנלקחו מאנשים שעובדים בכמות שאינה תואמת למה שהם היו צריכים לשלם מלכתחילה. זה קורה כיוון שהחישוב למס נעשה בתחילת השנה ואילו האדם משנה את הסטטוס התעסוקתי שלו במהלך הזמן – עובר פיטורין, מחליף מקומות עבודה ועובר שינויים רבים ושונים בתנאי ואופי התעסוקה שלו.

לקבל החזר מס נקי ללא דאגות וכאבי ראש!

אנשים רבים נמנעים מלדרוש את הכספים הללו כי הם חושבים שהתהליך הינו ארוך, מייגע ודורש המון בירוקרטיה כשבסופו של דבר הסכום שיקבלו יהיה קטן. זה יכול להיות נכון אם לא פונים לחברה שעושה את העבודה במקומכם! נכון, פניה למוסדות וגורמים רשמיים של המדינה יכול להיות תהליך ארוך ומסובך, אבל בעזרתה של חברה המספקת שירות בנושא זה של בדיקת סטטוס החזר מס וקבלתו זה הופך להיות ממש בקלות. תוכלו למצוא מידע נוסף על איך מקבלים החזר מס באתר TAXREF.

אתם יכולים לקבל חזרה אלפי שקלים!

גם מבחינת הסכומים שהמדינה חייבת לכם- תתפלאו, אבל למעלה מכמה מאות מיליוני שקלים שוכבים בקופת המדינה ומחכים שהאזרחים העובדים ייקחו אותם חזרה! תוכלו לעשות בדיקה קלה דרך חברה שעושה את הבדיקות הללו ולראות בדיוק כמה אתם יכולים להרוויח חזרה! כאשר המדינה מחלקת כסף שמגיע לכם חזרה, לא תבואו ותיקחו אותו? זה הזמן לעשות צעד אחד קטן שיחסוך לכם המון ויעזור לכם להבין למי מגיע החזר מס הכנסה!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment