איך מגיעים לעצמאות כלכלית?

כיום בכל מקום אתם שומעים את המושג הזה "עצמאות כלכלית" רבים מכם לא מבינים את המושג ורוצים לחיות כך שלא תצרכו לעבוד בשביל הכסף אלא שהכסף יעבוד בשבילכם.

 יש בכך יתרונות רבים אך העיקרי שבהם אתם לא צריכים לרדוף אחרי הכסף כל הזמן אלא הוא יכול לעבוד בשבילכם ואתם יכולים למצוא זמן לדברים החשובים יותר. 

במאמר זה נדבר על איך מגיעים לעצמאות כלכלית ועל הכנסה פסיבית. 

קראו עוד על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר דרור >>>

מהי עצמאות כלכלית? 

עצמאות כלכלית היא בעצם הצורך להשתחרר מהרדיפה אחר הכסף להשתחרר מההנאה הרגעית שלאחר קניית מוצר מסוים. 

בשביל עצמאות כלכלית הצורך להשתחרר מלהרוויח כסף בשביל לרכוש מוצרים שונים או בשביל להיות יותר עשירים היא עצמאות כלכלית. אך הדרך להגעה לעצמאות כלכלית היא אינה פשוטה אך היא יכולה להיות קלה יותר אם יודעים לבצע בדיוק את הדרך להגעה לעצמאות שכזו והיא בהחלט אפשרית. 

עצמאות כלכלית והכנסה פסיבית: 

הדרך הקלה ביותר להגיע לעצמאות כלכלית היא באמצעות הכנסה פסיבית. הכנסה פסיבית היא האמצעי לכך משום שאינכם תלויים במשכורת שמרווחים בכל חודש על מנת להתפרנס. ברגע שההכנסות פסיביות יותר משמעותיות כך ניתן להרוויח כסף בצורה טובה יותר. 

איך מגיעים להכנסה פסיבית? 

על מנת להגיע להכנסה פסיבית יש צורך לרכוש או להקים נכס שמניב לבעלים שלו כסף קיימות אינסוף השקעה זה יכול להיות רכישת דירה או קרקע בארץ או בחוץ לארץ , אתר אינטרנטי, עסק או השקעה בשוק ההון. 

דוגמאות: 

השקעה בנדל"ן 

הראשונה: היא לקנות נכס לשפץ אותו ולמכור אותו ברווח. 

השנייה : לרכוש דירה ולהשכיר אותה 

השקעה בנכס מניב: 

ניתן לבנות אתר או להשקיע בשיווק שותפים ובכך לדאוג לכסף שיגיע אליכם בכל חודש מבלי שתצרכו לעבוד.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment