5 טיפים מנצחים כשמחפשים עבודה

חיפוש עבודה הוא שלב לא נעים שבו תצטרכו להתמודד עם לא מעט פעמים שבהם תצטרכו לשמוע את המילה "לא". אך ככל שתגיעו מוכנים יותר אל ראיון העבודה הבא שלכם, כך תוכלו להגדיל את הסיכויים שיבחרו דווקא בכם. אחת מהתכונות החשובות ביותר שכל מנהל או בוס מחפש בעובד הבא שלו זה אסרטיביות וביטחון עצמי. רק אדם אשר מגיע מוכן עם תשובות מדויקות וקורות חיים מפורטים ימצא את עצמו בשלב הסופי של המיונים. לא מעט מועמדים אשר לא האמינו בעצמם מלכתחילה, מצאו את עצמם מתקבלים אל עבודת החלומות שלהם רק בזכות זה שהם הכינו את עצמם לראיון העבודה. אז מהם הטיפים הטובים ביותר עבור כל מי שמחפש עבודה? ריכזנו אותם עבורכם.

  1. קורות החיים זה כרטיס הביקור שלכם. הטעות הגדולה ביותר הינה להכין את קורות החיים על רגל אחת, ולכן חשוב מאוד לעבור עליהם פעם אחר פעם על מנת לוודא כי הם מנוסחים בצורה רהוטה וכוללים בתוכם את כל המידע הרלוונטי עליכם.
  2. היה ממוקד במה ששואלים אותך. לא פעם אנו שומעים על מועמדים טובים אשר לא התקבלו לעבודה רק בגלל חוסר מיקוד. אינכם צריכים להרחיב יתר על המידה, תענו רק על מה ששואלים אתכם.
  3. השתמשו באינטרנט על מנת להצליח. האינטרנט גדושה בלא מעט טיפים ועצות כיצד להתנהל בראיון עבודה ואיזה שאלות הם השכיחות ביותר בכל ראיון עבודה. אם תעברו על מספר מדריכים תוכלו למצוא את עצמכם מוכנים.
  4. הגיעו בזמן! גם אם אתם אוהבים מאוד לאחר, זה דבר שלא מתקבל על הדעת בשום מקום עבודה. לכן הגיעו 10 דקות לפני הזמן לראיון העבודה על מנת שתוכלו ליצור רושם ראשוני טוב.
  5. להגיע עם המון מצב רוח! כי בסופו של יום אם לא יהיה לכם מצב רוח, ככל הנראה יוכלו לראות את זה עליכם מהר מאוד. לכן תשתדלו לעשות יום לפני כמה דברים שאתם אוהבים על מנת להגיע לראיון עם המון מצב רוח ומחשבות חיוביות.

הטיפים באדיבות אתר https://www.jobkarov.com/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment