כך תדעו איזה סוג שיש מתאים לכם

רבים אינם יודעים, אך ישנה עדיפות ברורה לבחור את השיש לפני בחירת הריהוט, משום שיש לדעת כי בחירת השיש הוא מרכיב הכרחי ויוקרתי בעיקר במטבחים וחדרי אמבטיה. אם בעבר המטבח היה חדר נפרד בתוך הבית היום בעיצוב המודרני המטבח הוא הפך לחלק אינטגרלי מהבית, כך דבר ההופך את עיצוב השיש להכרחי כחלק מהעיצוב הכולל של הבית, עוד בקישור לפניכם. כמו כן יש לדעת כי גם לשיש יש גם חסרונות שיש לקחת אותם בחשבון השיש מגיע בעיצוב של גידים, ולא מראה חלק, וכן אסור לנקות אותו בחומרי ניקוי חזקים ולהימנע מהנחת סירים רותחים.

יש לדעת כי קיימים מגוון רחב של סוגי שיש, ויש להתאים את סוגי השיש לפי שני פרמטרים עיקריים מראה וענייה לצרכים. לכל משתמש יש צרכים שונים שהשיש צריך לענות עליהם, ולכן ניתן יהיה לומר שלכל משתמש יתאים סוג שיש אחר כך תבחרו את סוג השיש המתאים לכם.

ישנם שני סוגי שיש עיקריים הסוג העיקרי הראשון הוא שיש טבעי, והסוג השני השיש המעובד.

  • סוג שיש טבעי, שיש גרניט

ניתן לומר כי השיש גרניט הוא השיש הנפוץ ביותר כמו שמראים באתר זה, בשל יתרון עיקרי, יש לו כושר ספיגה נמוך מאוד, והוא איננו סופג כתמים, משום תכונה זו נעשה נפוץ ביותר במטבחים, בנוסף לכך הוא לא נשרט בקלות, לכן ניתן לחתוך עליו בסכין ללא פגיעה בו.

  • שיש סינטטי
  • אבן קיסר

הסוג של השיש הסינטטי הנפוץ ביותר הוא אבן קיסר היתרונות שלו שהוא מגיע במבחר צבעים וגוונים, ובשל כך הוא מתאים לאנשים שאוהבים צבעים בהירים.  והחסרונות שלו קושי בניקיון משום שיש לנקות אותו בחומרים עדינים והוא רגיש מאוד לחום, והסדקים מתפשטים בו במהירות רבה.

  • שיש חברון

 היתרון הגדול שלו הוא המחיר הוא זול יותר בהשוואה לסוגים אחרים של שיש החיסרון העיקרי שלו הוא שהוא אינו איכותי ובנוסף לכך ניתן לומר שאמנם מחירו הזול גורם לאנשים לקנות אותו אך מהר מאוד הם מגלים שהמחיר הזול הוא יקר ועל איכות משלמים יותר.  

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment