שייט בקרוז פאר: לא מה שהכרתם עד היום

שייט בקרוז פאר מאפשר לכם לנוע בין יעדים באמצעות ספינה מפוארת, המשמשת למעשה בית מלון צף על כל המשתמע מכך. בספינת הקרוז יש מקום למאות נוסעים עם מגוון חדרים ובתנאים הטובים ביותר שניתן להעלות על הדעת. שייט בקרוז פאר מעניק לכם חוויה מדהימה וגם חוסך לכם את הטיפול בסידורי לינה והסעדה כאשר בקרוז דואגים לכם לכל.

שייט נהרות בקרוז פאר מתאים להפלגות בין יעדים שונים ברחבי העולם וגם למעבר מיבשת ליבשת. כך ניתן ליהנות מהופעות הרצאות ופעילויות רבות אחרות במהלך ההפלגות וכמובן שגם מארוחות דשנות ופעילות חברתית. הפלגה כזו יכולה להתאים לזוגות, משפחות וחברים. היא מאפשרת לכם להירגע בין ימי הטיול ליעדים השונים וגם לצבור כוחות מחודשים ללא צורך בהתרוצצויות מיותרות ובדאגה לסידורים שונים.

קרוז כזה אפשרי גם ביציאה מנמל חיפה, אבל רק למספר מצומצם של יעדים בים התיכון. במרבית המקרים הוא כרוך בטיסה הלוך חזור ליעד היציאה להפלגה. היעדים נמצאים בכל רחבי העולם ואפשר לצאת לקרוז פאר למגוון יעדים כמו הים התיכון, צפון אירופה, אזור הקוטב הצפוני, האיים הבריטיים, דרום אפריקה, הים הקאריבי ועוד.

כאשר אתם נרשמים לשייט בקרוז פאר ועבור היציאה נדרשת טיסה, תקבלו בתור תוספת גם סיור ולעתים לינה בעיר אשר הנמל שלה ישמש עבורכם נקודת יציאה וסיום. קרוז כזה יכול להתאים לכל מי שמעוניין להתנתק מהעיסוקים היומיומיים ולשכוח מהצרות לטובת טיול מרתק בחלקים פחות מוכרים של העולם.

השהות המשותפת בים טובה ליצירת קשרים חברתיים, ואולי גם עסקיים, והנאה מחוויות משותפות  עם שותפיכם לנסיעה. בדיוק לשם כך נמצא בספינת הקרוז צוות מיומן ומנוסה אשר מטרתו להנעים את זמנכם ולהציע לכם פעילויות מרתקות לשעות הםנאי שבין עצירה לעצירה, לעתים מדובר בימים שלמים ולא בשעות ספורות. המפגשים החברתיים עשויים להיות בלתי נשכחים ולסייע לכם להגדיל את מעגל החברים שלכם לאחר היכרות ממושכת בספינת הקרוז וסיוע הדדי במהלך ההפלגות והטיולים המשותפים. הקרוז יסייע לכם לצבור חוויות בלתי נשכחות ואולי גם להכיר חברים חדשים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment