מוטי פלד – האיש הנכון במקום הנכון

הרבה פעמים אנחנו שומעים בתקשורת על גורמים אשר השתלבו בעולם הנדל"ן ונעלמו כלא היו. מדובר על אנשים שניסו את מזלם, וגם אם הלך להם קלף טוב למשך תקופה מסוימת, הרי אחרי כמה זמן הקלף הזה נעלם או "הסתובב" הם התחילו להפסיד ופשוט נעלמו. לא פעם, הם הותירו אחריהם הרבה מאוד אנשים כואבים ומאוכזבים.

לעומת זאת, ישנם אנשים שנמצאים כל הזמן בתחום ופועלים בצורות שונות, בין אם זה בתחום הפרטי ובין אם זה בתחום העסקי. כלומר, נדל"ן פרטי, נדל"ן מסחרי, והכל במטרה לייצר עוד ועוד פרויקטים מהם הלקוחות אשר עובדים איתם יכולים ליהנות בצורות שונות.

אחת הדוגמאות לכך הוא מוטי פלד. יזם, משקיע, איש נדל"ן בכל ליבו, אשר מייצר פרויקטים שונים, הרבה פעמים עם גורמים נוספים, וכך הוא מצליח לייצר תהליכים אשר מהם נהנים לקוחות בסדרי גודל שונים. בין אם מדובר בגורמים פרטיים או עסקיים.

למה משתלם לכם לעבוד עם מוטי?

מוטי פלד הוא לא עוד "איש נדל"ן" מדובר באיש עם הרבה מאוד ניסיון, הרבה מאוד ידע וכן קשרים בתחום. הוא מכיר את עולם הנדל"ן מכל זווית אפשרית ולכן מי שעובד איתו או רוכש ממנו נכס, יכול להיות בטוח שהוא עובד עם איש רציני, אמין, מוכר וידוע שאפשר לסמוך עליו.

צריך לזכור, רכישת נכס בפרויקט נדל"ן פרטי או עסקי, זה לא דבר פשוט, לכן רצוי לעבוד עם גורם שבאמת אפשר לסמוך עליו, מישהו שאפשר להיות בטוחים שהוא יספק את השירות הטוב ביותר וכן את המוצר הטוב ביותר. אין ספק, מוטי פלד הוא אחד כזה. אצלו תוכלו להיות בטוחים שתיהנו מנכס שיטיב איתכם בכל דרך אפשרית.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment