איך לשדרג חדר אמבטיה ישן בזול

כאשר אנחנו מתגוררים בדירה ישנה או כאשר אנחנו עוברים לגור בבית ישן, עומדות בפנינו שתי אופציות עיקריות כיצד לשדרג את המקום. אופציה אחת היא לעשות שיפוץ כולל ובכך לחדש אותו, אופציה שנייה וזולה יותר, היא לחפש אלמנטים מסוימים בהם נוכל להשתמש ואותם נוכל להחליף עם האלמנטים הישנים. כך נוכל להחליף דברים ישנים בחדשים, בלי שנצטרך לשבור ולהחליף יותר מדי דברים.

אחד החדרים בבית בהם נוכל לבצע את התהליך ובכך לחדש את פניו בזול באופן יחסי, זה שדרוג של חדר אמבטיה. אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי בשביל זה. כל מה שנדרש מאיתנו זה לבחון מה ישן בו, מה דורש החלפה וכך אנחנו יכולים לעשות את זה, אם נבחר אלמנטים חדשים ויפים שיעזרו בעיצוב המקום מחדש.

יש כמה וכמה נקודות שאנחנו יכולים בעזרתן לשדרג את חדר האמבטיה שלנו. למשל, אנחנו יכולים להחליף את כל הפריטים הפנימיים בצורה יחסית פשוטה, הכוונה לברזים ולאלמנטים אחרים שכל מה שנדרש בשביל להחליף אותם זו תלייה פשוטה.

כמו כן, אנחנו יכולים לקנות ריהוט לחדר אמבטיה מבית Banyo אשר יחליף את הריהוט הישן. כאן כמובן אנחנו צריכים להתייחס לשאלת הגודל שעומד לרשותנו, ואולי לבחון את האופציה לצמצם את השטח שאנחנו משתמשים בו על ידי ריהוט שונה מזה שיש לנו, מה שכמובן יאפשר לנו ליהנות מהשטח הפנוי לצרכים שונים.

אופציה נוספת שעומדת לרשותנו היא, הסרה של אמבטיה או אסלה וכן של הכיור בחדר האמבטיה. זה כבר ידרוש מעט יותר עבודה וכן הזמנה של בעל מקצוע אלינו הביתה, אך זה כמובן יכול לשנות באופן מהותי את העיצוב של המקום וכן נוכל ליהנות מאמצעים חדשים יותר לשימוש. אם זה יותר מדי, אנחנו יכולים להזמין איש מקצוע לחידוש ושיפוץ האמבטיה במקום להחלפתה.

עוד אופציה זה לצבוע את הקירות ולתקן פגמים שונים שנוצרו בהם עם הזמן. כך אנחנו יכולים לשדרג את המראה את של החדר באופן כללי, להכניס בו צבעים חדשים, אנרגיה אחרת. אין ספק שזה יעניק למקום עיצוב חדש ומשודרג

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment