השקעות נדל"ן בצפון אנגליה

השקעות נדל"ן בצפון אנגליה הפכו לנפוצות במיוחד בשנים האחרונות, היות וישראלים רבים התחילו להכיר את הנושא והבינו את היתרונות הרבים שטמונים בו. מעבר לעובדה שמדובר על השקעות הרבה יותר משתלמות מאלו שניתן למצוא בארץ, מדובר הרי בהשקעת נדל"ן באחת מהמדינות היציבות ביותר בעולם. אנגליה מונה כמה מיליונים טובים של תושבים, כך שכמות השוכרים תמיד תהיה גבוהה ויציבה. מעבר לכך, האזור של צפון אנגליה ניחן ביופי מיוחד, אווירה קסומה וזרימה מתמדת של אנשים למקום. בתקופה האחרונה ניתן לראות באופן ברור את הפיתוח של האזור, הן מבחינת הקמה של אוניברסיטאות, מקומות בילוי ומקומות תעסוקה, והן מבחינת כמות הצעירים שמעוניינים לשכור דירה באזור. כך שאין שום ספק, כי מדובר באזור איכותי ששווה להשקיע בו.

כל היתרונות של השקעות נדל"ן בצפון אנגליה

ישראלים רבים מחפשים לעצמם השקעה מניבה בתחום הנדל"ן בחו"ל. רבים פונים למדינות כמו גרמניה, ספרד וכדומה, אך הבעיה העיקרית שם היא השפה. בעוד שבאנגליה ניתן לתקשר עם השוכרים הפוטנציאלים בקלות בעזרת השפה האנגלית, במדינות אירופה הדבר לא תמיד מתאפשר. רוב המקומיים יודעים אנגלית בסיסית בלבד, אם בכלל, כך שלא פשוט לתקשר איתם ולהגיע להבנות והסכמות. הדבר נכון כמובן גם לגבי הסידורים הבירוקרטיים שיש לעשות כדי לרכוש את הדירה עצמה. אין ספק כי אנגליה מאפשרת למשקיעים להבין טוב יותר את רוח הדברים ולתקשר בצורה פשוטה יותר עם הפקידים והשוכרים כאחד. מעבר לכך, כדאי לזכור כי המרחק בין אנגליה לישראל הינו קצר, ובמרחק של כמה שעות טיסה בודדות ניתן להגיע ממקום למקום בעת הצורך. מי שלמשל בוחר להשקיע בדירה בארה"ב, יאלץ לטוס טיסה מפרכת, ארוכה ויקרה, רק כדי להגיע לבקר את הנכס שלו.

לסיכום, השקעות נדל"ן בצפון אנגליה נחשבות לאחת ההשקעות הטובות והמושכלות ביותר שניתן לבצע כיום. לעומת המדיניות הישראלית, אנגליה דווקא מעודדת דינאמיות בשוק הנדל"ן ומדיניות המיסוי שלה הרבה יותר קלה לעיכול. בעוד שבארץ יש צורך לשלם מיסים כבדים על רכישה או מכירה של דירה, באנגליה המצב הרבה יותר פשוט. המדינה מעודדת משקיעים לרכוש דירות ולהשקיע בכלכלה המקומית שלה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment