השקעות נדלן בארהב – כדאיות, סיכונים ומה שביניהם

אנשים רבים מתעניינים באפיק ההשקעה בנדל"ן בארצות הברית וליהנות מהכנסה פסיבית, אך חוששים ולא בטוחים איך כדאי להם להשקיע את הכסף שלהם בתקופה הזאת.

במאמר זה ננסה לעשות לכם קצת סדר בעניינים.

השקעה בנדל"ן בארצות הבית בתקופת קורונה

אין ספק כי התקופה של השנה וחצי האחרונות טרפה את כל הקלפים בכל הנוגע להשקעות, הן במדינת ישראל והן בחוץ לארץ. והדבר נכון לא רק לגבי השקעות בתחום הנדל"ן, אלא לגבי השקעות באופן כללי.

יחד עם זאת, אין פירוש הדבר שבגלל הקורונה צריך לחכות ולא להשקיע כסף שאחרת פשוט יישב בחשבון הבנק שלכם בחוסר מעש ויניב רווחים עבור מנהלי הבנק.

אז מה כן אפשר לעשות? באילו השקעות נדל"ן כדאי להשקיע את מירב המאמצים בתקופה הזאת?

שני טיפים למציאת השקעות נדל"ן כדאיות בארצות הברית

  • העדיפו נדל"ן למגורים – במהלך תקופת הקורונה אינספור עסקים מתחומים שונים פשוט הושבתו כליל, ולכן לא מעט בעלי עסקים הגיעו למצב של פשיטת רגל. אין ספק כי תקופה זו איננה אידיאלית עבור עסקים, ובדיוק מהסיבה הזאת מומלץ להעדיף כרגע להשקיע כסף בנדל"ן למטרות מגורים. אנשים תמיד יצטרכו מקום למגורים ולהוציא כספים על מחייה, בעוד שעל שאר הדברים הם יכולים לוותר. מקום מגורים נחוץ להישרדות, ולכן מדובר על אפיק השקעה בטוח יותר.
  • חפשו את המחירים הנמוכים במיוחד – שוק הנדל"ן בארצות הברית נמצא כיום במצב מיוחד אשר במסגרתו אנשים מעדיפים לכן. הן קונים והן מוכרים מחכים שמשהו ישתנה ושתהיה להם קצת יותר וודאות בחיים. יחד עם זאת, דווקא במצב הזה יש אנשים שמעדיפים לקבל מזומן, מסיבות כאלה או אחרות, ואתם יכולים לנצל את ההזדמנות ולמצוא עסקה מניבה במיוחד. לכן מוטב לחפש עסקאות המגלמות מחיר הנמוך בכעשרים אחוז מהמחיר מלפני תקופת הקורונה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment