מדוע מומלץ לעשות טיול מאורגן ליפן דווקא בקרוז

יפן היא מדינה ענקית, המורכבת מארבעה איים מרכזיים ושוכנת באוקיינוס השקט במרחק של כ-9000 קילומטרי מישראל. מדובר במעצמה כלכלית עם היסטוריה ארוכה ותרבות עשירה ושונה מאוד מהמקובל במערב. טיול מאורגן ליפן יפגיש אתכם עם פסיפס מיוחד של אנשים ותרבויות, אשר משלבים בין מסורת לחיים מודרניים. טיול מאורגן ליפן אינו עניין למספר ימים אלא נדרשים יותר משבועיים כדי להכיר את המדינה הענקית ולכן מומלץ לעשות אותו באוניית קרוזים. טיול באוניה כזו יאפשר לכם לנוע בקלות בין האיים השונים המרכיבים את יפן ללא צורך בנהיגה או בהוצאות על תחבורה פנימית. גם לא תצטרכו לדאוג ללינה ולארוחות. הכל כלול בקרוז ולכם נותר רק ליהנות מהחוויות הרבות בארץ השמש העולה.

הבירה טוקיו היא עיר מודרנית עם כל הסממנים העכשוויים אבל אנו מעוניינים להכיר גם את המסורת היפנית ולכן ננוע בטיול לאתרים שונים ובין האיים כדי לגלות מקדשים של דת השינטו הנפוצה ביפן, ואלה נמצאים בעיקר במקומות מבודדים ולא באתרים מרכזיים בערים הגדולות. בטיול נלמד על חיי הסמוראים (האצילים ששלטו במדינה עד למאה ה-19),  ונבקר בין היתר גם בהר הגעש פוג'י, אשר נמצא במרכז האי הונשו, האי המרכזי בו נמצאת גם טוקיו.

אטרקציות נוספות נמצאות באיים קיוטו שיקוקו והוקאידו, וגם בהם נוכל ליבהנות מהתרבות העשירה של יפן. טיולים מיוחדים מיועדים לצפות בפריחת הדובדבן במהלך אפריל, במקביל לחופשת הפסח בישראל.

טיול מאורגן ליפן בקרוז יאפשר לכם להתרכז אך ורק בהנאה מהחוויות החדשות הרבות, ללא דאגות מיותרות. במהלך ההפלגות תקבלו סקירות מפורטות ממדריכים מוסמכים על ההיסטוריה, הגיאוגרפיה והתרבות היפנית ותוכלו לקבל תשובות לשאלות מעניינות. כמו כן תמצאו על אוניית הקרוז חנויות דיוטי פרי ומפעי בידור בזמן ההפלגות הארוכות (אפשרי ביקור גם בסין או בדרום קוריאה). על היבשה תכירו גם את המטבח היפני והתבלינים המקומיים. הטיול כולל גם מופע של אמנויות יפניות מסורתיות וסיור גם בערי החוף ובכפרים במטרה להכיר אלמנטים בולטים בתרבות ובמסורת של התושבים המקומיים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment