סמסונג גלקסי 10

בעבר, חברות היו נוהגות להוציא אחד מסוים של מוצר ובמשך תקופה די ממושכת הן היו משווקות אותו עד שהן היו מחליטות להוציא דגם אחר באותה סדרה. יש מקרים רבים בהם חברות הוציאו דגם מסוים ובכלל לא המשיכו את הסדרה, לא בגלל שהיא לא היתה מוצלחת אלא בגלל שהם לא מצאו סיבה לעשות כך, אז הם הוציאו דגמים שונים של מוצרים.

היום המציאות היא שונה, תוכלו לראות זאת היטב במגזין גאדג'טי, הציפייה מהחברות היא אחרת. היום הציפייה שלכל חברה יהיו מספר סדרות של מוצרים, כל שנה הן יוציאו לשוק מוצר אחד בסדרה, והיום אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל חברה לא רק תוציא דגם מסוים בכל סדרה מדי שנה, אלא שסביב אותו דגם יתפתחו סדרות משנה, זולות או יקרות יותר (בקרו בעמוד קופונים למכשירים השונים).

דוגמא קלאסית לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של סדרות טלפונים חכמים שהחברות השונות מוציאות. כך למשל, חברת סמסונג מוציאה כבר עשר שנים, מדי שנה, דגם מסדרת גלאקסי. השנה היא תוציא את סמסונג גלאקסי 10. סביב אותו דגם, היא מייצרת ומשווקת דגמים נוספים, כאלה שפונים לקהל הצעיר, לקהל המבוגר, לקהל שמחפש מוצרי יוקרה ולכאלה שמחפשים מוצרים זולים יותר.

מוצרי גלאקסי 10, דומים במובנים מסוימים לפלאפונים קודמים בסדרה, אך כל דגם הוא שונה במובנים מסוימים. השינוי יכול לבוא במבנה המכשיר, בדרך כלל הוא בא לידי ביטוי באיכות ובמהירות המעבד, בכמות ורמת הזיכרון של המכשיר, באיכות המצלמה וכן בפונקציות ובגאדג'טים השונים שנמצאים על גבי המכשיר.

החברות השונות שעוסקות בתחום הסלולר, כולל חברת סמסונג, יודעות שקשה מאוד כבר להציע פלאפונים עם שכלולים יוצאי דופן, שכן את הקפיצה הגדולה כבר עשינו בתחום, מה עוד שכל חברה מציעה, פחות או יותר, אותם דברים. לכן השינויים מגיעים בדרך כלל ברכיבים קיימים, בין אם זה אומר, יותר מצלמות באיכות טובה יותר, מעבד מהיר יותר, בטרייה שמחזיקה מעמד יותר זמן ונטענת יותר מהר, זיכרון חזק יותר וכן אמצעי אבטחה שונים ועוד.

חשוב להדגיש, למרות שהשינויים הם לא תמיד מהותיים, מותר להניח שסמסונג עשר, כמו מכשירים אחרים בסדרה יהיה מאוד מוצלח ומאוד פופולארי ובמחיר משתלם.

אולי יעניין אתכם גם! סקירה עדכנית על מכשיר Apple iPhone XR – הקליקו לביקורת המלאה https://www.gadgety.co.il/215031/apple-iphone-xr-review

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment