הלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות

בעוד שהעולם ההלוואות שהכרנו עד כה היה נשלט באופן בלעדי על ידי הבנקים הגדולים וחברות האשראי השונות, הרי שכיום התפתחותה של הכלכלה השיתופית משנה את חוקי המשחק. אתר weSocial מסייע ללווים ליהנות מהלוואה בריבית סבירה ולמלווים ליהנות מהשקעה מעניינת שתוציא אותם נשכרים. weSocial מוביל את עולם הלוואות חברתיות p2p ושמח לעמוד לרשותכם ולספק את הפלטפורמה הנוחה והבטוחה ביותר לביצוע פעולות עסקיות מסוג זה.

על יתרונותיהן של הלוואות חברתיות

הופעתן של הלוואות חברתיות מעניקה לרבים את האפשרות ליהנות מהמימון לו זקוקים. תופעה זו מאפשרת את הקמתה של קהילה שיתופית אשר דואגת ומטפלת בצרכים הכלכליים של פרויקטים ומיזמים חברתיים ואישיים שונים. בין היתרונות של רשת זו, נוכל למנות בין היתר גם את הנקודות הבאות:

  • הלוואות חברתיות p2p מעניקות לעסקים, ארגונים ויזמים שונים ליהנות מקבלת ומתן הלוואה בתנאים הנוחים ביותר ובאחוזי ריביות נמוכים מהרגיל.
  • המונופול של הבנקים וחברות האשראי מסתיים ממש עכשיו, ואתם יכולים ליהנות מפלטפורמה נוחה אשר מתחשבת בצרכים שלכם ומאפשרת את מתן וקבלת ההלוואה הנוחה והנחוצה לכם.
  • הלוואה חברתית מתבססת על עקרון הכלכלה השיתופית. כלומר, המטרה היא לחבר בין מלווה שיש לו כסף, ללווה אשר זקוק למימון.
  • את הכסף המופקד על ידי המלווים, האתר יחלק למספר הלוואות שונות, זאת לשם קבלתו של תיק מפוזר אשר עתיד להניב תשואה מרשימה אשר יכולה להגיע גם ל-7% בשנה.

כלכלה שיתופית היא לא מילה גסה

כלכלה שיתופית, הינה למעשה מערכת חברתית-כלכלית אשר מתבססת על שיתוף קהילתי של משאבים שונים, בין אם פיזיים או אנושיים. בעולם המודרני, מדובר לרוב על כלכלת עמיתים אשר מתנהלת דרך אתר  wesocial.co.il. אתרנו הוקם מתוך מטרה לקדם את גיוס ההמון למטרות חברתיות אשר יהיו משתלמות ומתגמלות בעבור שני הצדדים. כך שבין אם אתם מחפשים אחר מימון לפרויקט הבא שלכם ובין אם אתם מעוניינים למצוא אפשרויות מעניינות ומשתלמות להשקעה, הרי שאתרנו יהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם. לכל שאלה אשר עשויה להתעורר, אנא השאירו פרטים דרך עמוד צור קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment