רופא פלסטי מומלץ להרמת פנים באמצעות חוטים

לא מעט נשים אינן אוהבות את עור הפנים שלהן ככל שהן מתבגרות. ההתבגרות הגילאית מביאה עמה שינויים בעור הפנים של לא מעט נשים ורובן מוצאות את עצמו מתבוננות בתחושת נוסטלגיה על תמונות עבר שלהן שבהן עור הפנים שלהן מתוח וצעיר. כל אישה אשר מתגעגעת לעור נטול קמטים, מתוח ויפה, יכולה לבחור כיום בטיפולים שונים המוצעים לצורך הרמת פנים והעלמת קמטים. אולם, חשוב מאוד לבחור בשיטה הטובה ביותר עבור העלמת קמטים והרמת העור. שיטה מעין זו צריכה להיות מצד אחד שיטה יעילה ומצד שני, שיטה לא פולשנית מדי, אשר איננה מסבה תהליך החלה מורכב, קשה ואיטי.

ניתוח להרמת עור הפנים – האם זה כדאי

לכאורה, הפתרון ההרמטי ביותר כיום עבור העלמת קמטים והרמת עור הפנים הוא ניתוח כירורגי. מדובר בניתוח אסתטיקה רפואית אשר מתבצע לעיתים בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח, המנתח יבצע חתכים שונים בעור הפנים על מנת למתוח את העור ולבצע בו את השינויים הנדרשים. תהליך ההחלמה מניתוח זה הוא תהליך מורכב. מדובר באשפוז לאחר הניתוח, כאשר האישה שעברה את הניתוח תהיה מחוברת במהלכו לנקז. על אף שלא פעם הניתוח מעניק תוצאות טובות, הרי שלא פעם הוא כרוך בסיכונים רבים ותקופת ההחלמה הממושכת איננה כדאית. השיטה אשר נחשבת כיום לשיטה יעילה, איכותית ובעלת תקופת החלמה קצרה עבור מתיחת עור הפנים היא שיטת הרמת פנים באמצעות חוטים.

מהי הרמת פנים באמצעות חוטים

אם אתם תוהים מהי הרמת הפנים באמצעות חוטים, הלא שמדובר בשיטה חדשנית אשר במהלכה מוזרקים אל העור חוטים נמסים לאזורים ייעודיים. החוטים חודרים אל רקמת העור וכאשר הם מגיעים למקומם, הרופא המנתח ירים באמצעותם את העור הנפול ויאפשר לעור להיות מתוח ואיכותי. החוטים נמסים ונספגים בעור בתום 7 חודשים מאז הניתוח. מדובר ללא ספק בתהליך קל יחסית, אשר מסב תוצאות טובות לפרק זמן של עד שנתיים. מלבד זאת, מדובר בתהליך אשר לא מסב תקופת החלמה ארוכה. כמובן שבכדי שהתהליך יתבצע בצורה הטובה ביותר ויממש את ייעודו, הרי שחשוב מאוד לבחור ברופא פלסטי מומחה בתחום, בעל המלצות רבות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment