חתונה – לא חייבים לקרוע את הכיס!

ארגון חתונה הוא דבר לא פשוט. יש לדאוג להזמנת אורחים, לבצע בחירת מפיקים לאירוע, בחירת מוזיקה ואוכל מתאימים, כמו גם שככל שמתקרב היום הגדול: ההוצאות נראות גדולות במיוחד!

בשל כך חשוב לדעת כיצד אפשר לארגן חתונה מבלי לקרוע את הכיס.

אז איך עושים זאת? הנה כמה טיפים טובים:

הכנת רשימת מוזמנים – נסו לצמצם את רשימת המזומנים שלכם ולהזמין רק אנשים שאתם מכירים טוב ורוצים שיהיו עמכם באירוע. הכינו רשימת מוזמנים וספרו את מספר המוזמנים שלכם. לאחר בדיקת הכמות, הזמינו מקום לאירועים שמתאים גם לחתונות קטנות ויכול להציע לכם מחיר הגון לקיום החגיגה.

בחירת בשמלת כלה וחליפת חתן – בכל הנוגע לבחירת שמלת כלה וחליפת החתן, ישנה נטייה של זוגות להגיע אל מעצבות ומעצבים שתופרים ומתאימים שמלות וחליפות מעוצבות במחירים מרקיעי שחקים!

כדי להוזיל עלויות נסו לבדוק אם ניתן להזמין שמלה וחליפה באתר ebay (אתר אשר מציע מגוון רחב של שמלות וחליפות לאירועים במחירים זולים במיוחד), כמו גם שעבור חתונות בעלות אופי פשוט ורגוע יותר: אפשר לבחור ביגוד מקסים שנמצא ברשתות האופנה המובילות.

איתור צלם בזול – הזמנת סוללת צלמים לחתונה תעלה לכם בסביבות ה 7,000 שקלים וזאת בהזמנת חבילת צילום שכוללת שני צלמי סטילס, צלם מגנטים וצילום וידאו. עם זאת חתונה פשוטה ללא מסה גדולה של צלמים, שתתקיים עם צלם אחד בלבד: יכולה להיות נפלאה וכזאת שתוליד מזכרות כיפיות מן היום הגדול.

קישוט חלל האירועים באופן עצמאי – בכל הנוגע להפקת חתונות, אחת ההוצאות הגדולות הינה עיצוב אולם האירועים או חלל האירועים. עיצוב מקצועי יכול להגיע למחירים של כמה אלפי שקלים, אך אם תעשו זאת לבד: תוכלו לחסוך בעלויות.

נסו להזמין עציצים ממשתלה להנחה על שולחנות האוכל, תוך שעציץ אחד לכל שולחן (עלות עציץ עשיר לא אמורה לעלות על מחיר של 20 שקלים ליחידה), יספיק לעיטור צבעוני וחגיגי של החלל.

קנו בלוני הליום לבנים וקשרו אותם על כל הכיסאות מסביב לשולחנות, נסו לתכנן שביל נרות או להניח בתי נרות גבוהים בדרך לחופה ועל השולחנות, ותוכלו באמצעות אלמנטים אלה ואחרים ליצור תחושה נעימה בחלל האירועים.

חשוב בנוסף למצוא חברת הפקת אירועים מקצועית כמו גיא הפקות שתסייע לכם לארגן אירוע תוך חסכון בעלויות. בכך תוכלו להיות שקטים לגבי התקציב של החתונה שלכם ואף לחסוך כסף רב.

קראו גם:

5 טיפים לבחירת צלם חתונות מקצועי!

הסודות הכמוסים של צילום חתונות

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment