מהם תקרות מגשים ומה היתרונות שלהן?

אם קבלתם המלצה על התקנת תקרת מגשים ואתם לא יודעים מה זה בדיוק – הגעתם למקום הנכון! כאן תמצאו מידע שימושי למתחילים אודות תקרות מגשים. אל תמהרו לקבל החלטות מבלי לסקור את כל היתרונות והחסרונות. ניתן למצוא היום כמה סוגים של תקרות מגשים ולכם יש הזדמנות לבחור באופציה הטובה ביותר. יש לכם שאלה שלא ענינו עליה? צרו קשר להתייעצות וקבלת הצעת מחיר.

למי זה מתאים?

בעבר תקרות מגשים היו מותקנות רק במפעלים, משרדים ושאר בתי עסק. כיום אנו פוגשים תקרות מגשים גם בבתים פרטיים ובדירות מכל הסוגים. הסיבה לכך היא צורך בבידוד רעשים ופיזור סאונד אחיד. התקנת תקרת מגשים מתאימה גם במקרים בהם יש צורך בגישה נוחה אל התשתיות בנכס. בעלי המקצוע מתקינים את כל התשתיות בחלל שבין תקרה המבנה לבין המגשים ומאפשרות ביצוע שינויים בתשתיות החשמל והתקשורת בכל עת. כל שעליכם לעשות בכדי לקבל גישה אל התשתית זה להרים את אחד המגשים. יתרון נוסף של תקרות מגשים הוא אפשרות להסתרה של תקרה מבנה לא אסתטית.

מה חשוב לוודא שמזמינים תקרות מגשים?

  1. שימוש בחומרי גלם איכותיים
  2. מגשים מבוססים מסגרת מתכת עמידה וחזקה
  3. התקנה מקצועית
  4. התאמה בין המבנה לבין הצרכים והציפיות שלכם

שימו לב, לא כל סוגי תקרות המגשים ניתנות לפירוק עצמי, מהיר ופשוט. אם חשוב לכם לקבל גישה נוחה אל התשתיות שמותקנות בתקרה ציינו זאת במעמד ההזמנה. התקרה הפריקה אכן מהווה אופציה מועדפת בעבור רוב המבנים.

אלו חסרונות יש לתקרות מגשים?

תקרות מגשים נועדו לתת מענה לצורך מסוים כך שלרוב הן מביאות עמן בעיקר יתרונות. החיסרון היחיד הוא אסתטי. אם אתם מעוניינים בתקרה במראה אחיד, תקרת מגשים פחות מתאימה לכם.

פנו עוד היום לחברה המתמחה בשירותי קונסטרוקציה לגבס.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment