מה ההבדל בין קופה חכמה לקופה רגילה?

אין ספק שהטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע, מתפתחת בקצב מסחרר ומגישה לנו לא מעט פעולות על מגש של כסף. הקופה החכמה כאן כדי להוכיח לנו שאכן הכל יכול להיות אף יותר קל, מהיר ויעיל. כפי שאתם כבר יודעים, בעסק אחד הדברים החשובים ביותר הוא הקופה. היא ללא ספק המוח של כל ההתנהלות של העסק. גם ברמה היומיומית וגם ברמה השבועית, החודשית וכו'. עבודה עם קופה רושמת חכמה תהפוך את העבודה שלכם להרבה יותר אפקטיבית ותהווה עבורכם קפיצת מדרגה.

במה קופה רושמת חכמה שונה מכל קופה אחרת?


הקופה החכמה זו למעשה קופה ממוחשבת עם מסך מגע וקורא ברקודים והיא פועלת על ידי תוכנת מחשב. בתחילת העבודה איתה, נכניס נתונים כמו את כל המוצרים שיש לנו במלאי באמצעות סריקת הברקוד, נרשום על כל מוצר תיאור מפורט שלו ומיהו הספק של אותו המוצר. בעקבות מידע זה, הקופה החכמה תדע לנהל לנו את המלאי וכן גם להודיע לנו מתי אנחנו צריכים להזמין סחורה חדשה.

הקופה החכמה תסייע גם בניהול העסק בצורה המקצועית ביותר (כן יותר מקופה רושמת רגילה), לא רק מבחינת המחיר שיופיע מראש על כל ברקוד של מוצר אותו ניתן לקרוא באמצעות סורקי ברקוד, אלא יהיה גם מעקב קפדני אחר ניהול המלאי שיסייע לנו גם לא להיתקע עם מלאי גדול מידי ממוצר מסוים.

הדו"חות שתפיק עבורנו הקופה הרושמת תהיה גורם משמעותי אשר יגרום להקטנת ההוצאות שלנו וכן הגדלת הרווחיות של העסק מבחינה כספית. נקבל גם ניתוח מעמיק ביותר של תדירות מכירה של מוצרים מסוימים בחלוקה למחלקות. מה שיאפשר לנו לבצע החלטות כמו הרחבת שטחי המדף של המוצרים הנמכרים יותר ובכך להגדיל גם את ההכנסות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment