מה מיוחד בווצאפ ביזנס?

ווצאפ ביזנס

ווצאפ ביזנס, זוהי אפליקציה שניתן להוריד אותה בקלות, היא איננה עולה כסף, מי שהגה אותה כיוון במיוחד לעסקים שהם קטנים או גדולים יותר.

קידום העסק שלכם

באמצעות וואצאפ עסקי תוכלו גם לקדם את העסק שלכם ולפנות לקהלי היעד פוטנציאליים, כל זאת נעשה בדרך פשוטה ויעילה, הווצאפ מאפשר גם תקשורת יותר אפקטיבית עם הלקוחות.

מהם היתרונות הבולטים?

באמצעות הווצאפ העסקי תוכלו לעבוד בדרך הרבה יותר פרודוקטיבית, לנהל את פרופיל העסק, ניתן באמצעותה לדעת מהי כתובתו, השעות בהן הוא פועל, ועוד נתונים חשובים.

בנוסף יהיה קל יותר לנהל את לקוחות העסק באמצעות הכרת הסטטוס שלהם, למשל האם מדובר בלקוחות שחזרו, אולי זהו קהל יעד חדש, או שאלה לקוחות חדשים. בנוסף, לא פחות חשוב, ווצאפ עסקי יאפשר לכם לזהות האם ישנם לקוחות שמתעניינים בעסק.

מענה מהר

והיה ואתם לא זמינים, באמצעות פיצ'ר תוכלו להעביר ללקוחות מסר, לשלוח הודעות אוטומטיות, אלה הן הודעות אשר מיידעות את הלקוחות כי אכן בית העסק קיבל את הודעת הלקוח, ושבכוונתכם לחזור אליו כמה שיותר מהר.

מה בשורה התחתונה?

ארגונים רבים עדיין מתקשרים עם לקוחותיהם באמצעות המייל. אולם כיום כמעט בכל אתר תוכלו למצוא את סמל הווצאפ, באמצעותו הלקוחות יצרו עמכם קשר, ואלה כבר שמו לב שהמענה הוא הרבה יותר מהיר. עדיין, לא כל העסקים מאפשרים את השירות הנ"ל, אך עם הזמן הם מגלים את היתרונות הרבים, והכל בחינם ללא עלויות.

זוהי הדרך הטובה ביותר להעניק ללקוחות שירות משופר, גם הם מעדיפים לתקשר דרך הווצאפ, ורק תחשבו על כך, שיש ביניהם שלא נכנסים כל יום לתיבת המייל שלהם, לעומת זאת, הם כן מציצים בווצאפ כל פעם שהם מקבלים הודעה, כך לא תפספסו אותם.

אנשים חיפשו גם > מספר נייד נוסף לוואטסאפ

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment