מתי צריך להיעזר בחוות דעת של אקטואר

גלגלי העולם לא נעים סתם כך אלא הם נעים על כסף. כן כמה שזה נשמע ציני ולא מוסרי להגיד זאת אם אתם רוצים להסתדר בחיים אתם צריכים לדאוג כי יהיה לכם כמה שיותר כסף ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. ברגע שיהיה לכם כסף אתם תוכלו לחיות ברווחה הרבה יותר גדולה וברמת חיים הרבה יותר טובה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. כאן בדיוק נכנס לתמונה אשר צריך על סמך סטטיסטיקה לחזות כמה כסף תרוויחו במהלך החיים שלכם. אנחנו צריכים להשתמש בחוות דעת של אקטואר כאשר אנחנו נקלעים לסכסוך גירושין, כאשר אנחנו עוברים תאונה וכאשר לא מפקידים לחשבון שלנו את הפנסיה המגיעה לנו ואנו תובעים את חברת הביטוח בשל כך. על כן זכרו כי אקטואר דואג שתקבלו את הכסף המגיע לכם ועל כן תפקידו הוא חשוב ביותר.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני בוחר אקטואר?

אז כיצד נבטיח כי נבחר את האקטואר הטוב ביותר? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן אתם צריכים להבין שבכדי לבחור את האקטואר הטוב ביותר אתם צריכים לבחון את הניסיון שלו. עליכם להבין כי ככל שהאקטואר יהיה יותר מנוסה כך סביר להניח כי הוא נתקל במקרה שלכם כבר וכך סביר להניח כי הוא יידע ליישם את המודולים המתאימים למקרה הספציפי שלו. על כן כאשר אתם עומדים לפני בחירה באקטואר מסוים או שעורך הדין שלכם עומד לבחור באקטואר כלשהו וודאו כי אותו אקטואר הוא מנוסה ביותר ושאתם יכולים לבחור בו בלב שלם וללא חשש.

נסו לקבל המלצות על האקטואר לפני שאתם בוחרים בו

דרך נוספת להבטיח כי תבחרו את האקטואר האיכותי ביותר זה לנסות ולקבל כמה שיותר המלצות על האקטואר. ברגע שיהיו לכם המלצות על האקטואר תוכלו לדעת כי מדובר באקטואר איכותי, מקצועי וטוב אשר ייתן לכם את ההערכה הסטטיסטית המדויקת ביותר שיש ואת ההערכה המהימנה ביותר שאפשר לקבל מאיש מקצוע בנוגע לכסף המגיע לכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment