למה חשוב להשקיע בעיצוב משרד

משרד הוא חלל שבו אתם משקיעים את מיטב זמנכם בעבודה ובפגישות עסקיות. עיצוב משרד משפיע באופן מהותי על הנוחות היומיומית ועל הרושם שתותירו באורחים ומבקרים. בעלי משרדים משקיעים רבות בעיצובו ועושים זאת לא רק למען היופי אלא בעיקר למען הרושם וכדי ליצור סביבת עבודה נעימה עם אנרגיות חיוביות. משרד מלוכלך ומזנח עם קירות מתקלפים יהפוך מהר מאוד למקום שאיש לא ירצה לשהות בו ויגרור מתחים מיותרים. מתחים כאלה יזיקו מאוד לעבודה השוטפת ויגרמו למרמור רב ולפגיעה בתפוקה. כדי לשמור על רמת ריכוז גבוהה של העובדים ולהעניק להם סביבת עבודה נוחה – מומלץ להשקיע בנושא של עיצוב משרד, והדבר בא לידי ביטוי במקומות עבודה רבים וכמובן שגם במשרדים מפוארים של חברות גדולות, רואי חשבון ועורכי דין.

משרד מעוצב מותיר רושם חיובי על לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הוא משדר יוקרתיות ומוסיף למוניטין שלכם. תחזוקה שוטפת הופכת להכרחית כדי לשמור על המשרד ואתם, בתור העובדים השוהים בו שעות רבות מדי שבוע – תיהנו מתנאים נוחים ומסביבת עבודה איכותית. לכן מומלץ להחליף רהיטים שהתבלו או ניזוקו, להקפיד על אוורור מספיק כדי למנוע טחב ולחות מיותרים ולהחליף את הרהיטים במידת הצורך. חשוב שתהיינה במשרד מראות גדולות כדי שהעובדים והמבקרים יוכלו להביט בעצמם ולתקן ליקויים.

בחירת חומרים נכונה ועיצוב מתאים יגבירו את תחושת השייכות של העובדים וינעימו את השהייה במשרד. ישראל מדינה חמה וימי השמש בה רבים ולכן חשוב להתאמץ עבור חלונות גדולים ככל האפשר, לצרכי אוורור וגם כדי ליהנות ממבט החוצה ומהנוף. אם יש חדר ישיבות במשרד – כדאי להשקיע בו מאמץ מיוחד מאחר שהוא למעשה חלון הראווה שלכם ובו מתקבלות ההחלטות החשובות. תצטרכו לקבל החלטות בעניין עיצוב רצוי וכדאי להיוועץ במעצבי משרדים עם ניסיון מוכח וידע רב. הם ישמחו לשמוע מהם המאפיינים המרכזיים של החברה שעובדיה ישהו במשרד ובהתאם לכך יציעו לכם כיצד ניתן לנצל באופן אופטימלי את החלל לבחירת עיצוב אשר ייגביר את רמת שביעות הרצון של העובדים והמנהלים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment